Editörden (Mayıs 2014)

Merhaba Her Nefes dostları,

 

Bahara merhaba dediğimiz şu günlerde Her Nefes’imiz de mevsime uydu ve “BAHAR” konulu sayısı ile karşınıza geldi.

 

Mayıs sayımızın konuları arasında, büyük bir memnuniyetle hizmet etme lûtfuna sahip olduğumuz “Uzaktaki Yakîn” Uluslararası Hz. Üftâde Sempozyumu’na dair de gönlümüzden kalemimize düşen anlar var. Katılan, katılamayıp orada bulunmayı gönülden isteyen tüm dostlara ve elbette bizi muhteşem bir şekilde ağırlayan Hz. Üftâde’nin şereflendirdiği Bursalı dostlarımıza gönülden teşekkür ediyoruz.

 

Konu “bahar” olunca yeni başlangıçlardan söz etmeden olamıyor. Doğa bile bu aylarda canlanıp çoşuyor, rengârenk bereket sarıyor dört bir yanımızı çok şükür. Toprak, doğa bu kadar çoşar da insan durur mu? Bahar gelince kanımız kaynıyor, hareketleniyoruz. Kendimizi bir anda sahillerde, parklarda, yürüyüşlerde, garip bir keyif ve neşe  hâli içinde buluveriyoruz. Velhâsıl biz de doğamız gereği yenileniyoruz baharla ve çoşuyoruz çok şükür.

 

İnşaallah bu bahar, bizim ve siz dostlarımız için nice güzel tomurcukların gönlümüzde yeşerdiği, çoştuğu, daha iyiye ve daha güzele doğru yönelen, hayırlarla dolu yeni başlangıçlara vesilesi olur.

 

Tüm kusurları bizlere, tüm güzellikleri sahibine ait olarak, “Bahar”a ve Her Nefes’e hoşgeldiniz efendim.

 

The following two tabs change content below.

Yosun Mater

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Yorum Yazın