Mütefekkir yazar Cemalnur Sargut’un Mesnevi Şerhi dersleri her hafta Perşembe günleri Altunizade Kültür Merkezi‘nde bir öğrencisi ile beraber gerçekleştirilmektedir.

Yayın Günü: 04 Şubat 2016, Perşembe
Yayın Saati: 10:00
Diğer Katılımcı: Nazlı Kayahan

Bu dersler Nefes Yayınevi’nin sponsorluğunda www.nefesyayinevi.com/canli-yayin adresinden canlı yayınlanmaktadır.

10 yorumlar
 1. ebrar
  ebrar söyleyen:

  hocam mesnevinin şefik can tercümesini okuyorum ben. ama orda orjinal sırayla değil anlatım. orjinal sırada mesnevi için kimi önerirsiniz? kenan rıfai şerhi 1. ciltten sonrası için bir çalışma bulamadım ben.

  Cevapla
 2. Nefes Akademi
  Nefes Akademi söyleyen:

  Dersler esnasında canlı yayın akışında sorularını yorum kısmından girebilirsiniz. Bu sorulardan bir kısmı yayını yapan operatör arkadaşımızın müsaitlik durumuna göre dersin soru kısımlarında iletilmeye çalışılabilir. Bazen yayın esnasında sıkıntılar olabiliyor, o zaman operatör arkadaşımızın yayının teknik işleri ile ilgilenmesi daha öncelikli olmaktadır. Elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

  Cevapla
 3. ebrar
  ebrar söyleyen:

  soranlara cevap olması açısından hocamızın tesettürle ilgili yazısını bana da gönderebilir misiniz rica etsem? Allah razı olsun şimdiden

  Cevapla
 4. Nefes Akademi
  Nefes Akademi söyleyen:

  Şu anda öyle bir hizmetimiz bulunmuyor efendim. Ancak ben yine de arkadaşlarıma isteğinizi ilettim.

  Cevapla
 5. sultan meral
  sultan meral söyleyen:

  Kessinlikle Nilufer hanima katiliyorum hatta biz ekrandan takip edenlerin canim hocamla iltibati neden olmasin eminimki canim hocamda bu duruma hassasiyetle yaklasir.Yani ben bir sekilde hocamla gorusmek istiyorum hakkimiz degil mi?ben ist. Yasamiyom ama ben hocamla iltibatta olmak istiyom.Lutfen bu isteklerimizi canim hocama bildirin .LUTFEN………….

  Cevapla
 6. Nilüfer
  Nilüfer söyleyen:

  Merhabalar, öncelikle bu canlı yayın hizmetini sunduğunuz için teşekkür ederiz. Çok istifade ediyoruz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.
  Ancak müsaadenizle bu yayınlar esnasında online olarak soru sorabilme imkanı da olsa ne güzel olurdu diye aklıma geliyor.

  Cevapla

Yorumla

Yorum yapmak ister misiniz?
Gelişmemizde katkınız olsun.

Bir Yorum Yazın